Raw’a dönüşmüş diskten veri kurtarma?

Söz konusu sorunun çözümü anlatılmadan önce söz konusu sorunun üzerinde kısaca durmak konunun bütünüyle anlaşılması adına çok yararlı olacaktır. Raw sorunu yaşayan hard diskler genellikle dosya depolama işlevini yerine getirmeyen ve algılanmayan bir yazılımsal problem olarak karşımızda yer almaktadır. Kesinlikle ama kesinlikle donanımsal yani hasara uğramış bir sorun olmayıp yazılımla düzeltilebilecek teknik beceri isteyen sorun olma özelliğine sahip olmaktadır. Bu bakımdan söz konusu sorunun düzeltilmesi için lisanslı birkaç yazılımla bu sorundan kurtulmak ve raw’a dönüşmüş diskten veri kurtarma? Mümkündür. For Dos programı en fazla piyasada bu iş için kullanılan yazılımların başında gelmektedir. Bu yazılımla şu yöntemler işlenerek veri kurtarma mümkün olacak ve Raw sorunu kendiliğinden çözülecektir.
Bir ISO formatlı program niteliği taşımakta olan bu yazılım CD Writer programları aracılığıyla boot edilerek ilk önce boot işlemleri tamamlanır. Ardından programı başlatarak Advanced features menüsüne tıklıyoruz. Karşımıza gelen Capacity to Max sekmesine tıklayarak kısa bir tarama testine tabi tutuyoruz. Test aşamamız tamamlandıktan sonra söz konusu program işlevini tamamlayarak raw’a dönüşmüş diskten veri kurtarma? Bakımından Disk Internals Partition Recovery yazılımı üzerinden raw olmuş bölümü seçip bunu alttaki Ntfs ile değiştirmek üzere seçiyoruz. Böylelikle verileri raw’a kurtarmış olarak sorundan kurtulmuş oluyoruz. Bununla birlikte veri kurtarma merkezleri de bu sorunun çözümü adına kurulmuş uzman merkezlerdir.

Devamı

Güvenlik kameralarından veri kurtarma

Güvenlik kameralarından veri kurtarma, evlerde, iş yerlerinde ve kalabalık alanlarda güvenliğin sağlanması için güvenlik kameralarına ihtiyaç duyulmaktadır. Çekim alanındaki görüntüler, güvenlik kameralarından ekrana aktarılarak, kayıt edilebilmektedir. Güvelik kameralarına kayıt edilen görüntüler, kimi zaman çeşitli sebeplerle kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilmektedir. Verilerin kameradan silindiği durumlarda güvenlik kameralarından veri kurtarma işleminin yapılması gerekmektedir. Standart yapıda olmayan bu kameralardan silinmiş ya da kaybolmuş olan görüntülerin geri getirilebilmesi için, markaların ve sistemlerin özelliklerine göre inceleme yapılarak, veri kurtarma hizmetleri verilebilmektedir. Profesyonel bir şekilde veri kurtarma işleminin yapılabilmesi için, laboratuar ortamında ve kaliteli bir ekiple çalışılması son derece önemlidir. Gizlilik ilkesi esas alınarak verilmekte olan bu hizmetler sırasında, kimlik bilgileri ya da kişisel veriler üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
Modern cihazlar ile yapılan veri kurtarma hizmetleri sayesinde, güvenlik kameralarından silinmiş olan verilerin geri getirilmesi mümkün olabilmektedir. Verilerin yedeklenmiş olması, verilerin geri getirilmesini kolaylaştırdığı için kaybolan verilere karşılık bu veriler yedeklenerek, gerekli önlemler alınabilmektedir. Kameralar farklı özelliklerde tasarlanabilmesi sebebiyle, verilerin kurtarma işlemleri de farklılık gösterebilmektedir. Bundan dolayı, kamera sistemine uygun olan program ile çalışılması gerekecektir. Bu da ancak uzman bir ekip ve laboratuar ortamındaki incelemelerle mümkün olabilmektedir. Görüntüleri saklama süreleri değişken olan güvenlik kameraları, depolama alanları bakımından farklılık göstermektedir. Dolayısıyla eski kayıtların üzerine yeni kayıt yapılmamasının, veri kurtarma işlemlerini kolaylaştırıcı bir özellik taşıdığı unutulmamalıdır.

Devamı

Harddiskten data kurtarma

Hard Diskteki Fotoğrafları Kurtarma

Eğer kullandığınız bilgisayarın diskinde fotoğraflarınız yer alıyorsa ve siz de bilgisayarınıza format atmışsanız, bu durumu düzeltebiliriz. Firma olarak verdiğimiz hizmetler arasında silinmiş verileri kurtarma hizmeti de bulunmaktadır.

Cihazların tüm özelliklerini ve ne tür geçmişi olduğuna kolay bir şekilde bakabiliyoruz. Böylelikle diskinizde kayıtlı olan fotoğrafları da kurtarabiliyoruz. Sadece fotoğraf değil; video, program ve belge gibi dosyaları da sizlere sunabiliyoruz. Kullanmış olduğunuz bilgisayar hasar görmüşse ve siz de bu durumu hiçbir şekilde düzeltemiyor iseniz bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Firmamızda kullanılan veri kurtarma aletleri bilgilerinizi geri getirebiliyor. Harddiskten data kurtarma hizmetimizden faydalanarak silmiş olduğunuz belgelere ve çok uzun zaman önce sahip olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Silinmiş Olan Belgeleri Kurtarma

Her bilgisayarın bir yedekleme kapasitesi ve sistemi vardır. Bu sistemden faydalanarak kendi bilgilerinizi geri getiremiyorsanız harddiskten data kurtarma hizmetimiz sizlere yardımcı olacaktır. Kullandığımız programlar ve teknolojiler tüm dosyalarınızı geri getirmeye yeterli olacaktır. Böylelikle kurmuş olduğunuz işletim sistemi üzerinde tekrardan dosyalarınızı kullanabilirsiniz. Eğer firmanızda bir muhasebe bilgisayarı bulunuyorsa ve içindeki veriler çok önemliyse size yardımcı olabiliriz.

Formatlı Harddiskten Data Kurtarma

Sıfırlanan bir hard disk üzerinden dosya kurtarmak çok zor bir işlemdir. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için profesyonel bir hizmetten faydalanmak gerekir. Bizler de harddiskten data kurtarma hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere kesin çözüm olarak sunuyoruz. Firmamızla iletişime geçebilir ve önemli dosyalarınızı tekrardan alabilirsiniz.

Devamı

Hdd Kurtarma Programları

Hdd Kurtarma Programları

Hard diskler bilgisayarın beyni olarak bilinmektedir. Bilgisayarın disk bölümüne bir virüs bulaşırsa tüm sistemin çökmesine neden olabilir. İşletim sistemi de çökerse dosyalarınızın silinmesine de neden olabilir. Bu durumların önüne geçmek ve diskinizi tamamen kurtarmak amacıyla birçok yazılımı ürettik.

Böylelikle hdd kurtarma işlemlerini gerçekleştirirken kendi ürettiğimiz programları kullanmaktayız. Eğer diskiniz uzun bir süre çalışmıyorsa veya bilgisayarı açtığınızda sorunlarla karşılaşıyorsanız büyük ihtimalle hard diskinizde hatalar oluşmuştur. Bazen işletim sistemindeki dosyalar virüsler yüzünden zarar görebiliyor. İşletim sistemi de hard diske kayıtlı olduğundan dolayı tüm bilgisayar çökebiliyor. Bu durumların önüne geçebilmek için en yüksek özelliğe sahip olan programları kullanıyoruz. Programlar yanıt vermezse hard diskinizi çıkartıp, onun üzerinden işlem yapıyoruz.

Hard Diskte Bulunan Özel Dosyaları Kurtarma

Diskte özel dosyalarınız bulunuyorsa ve güvenli bir şekilde kurtarılmasını istiyorsanız en doğru adreste bulunduğunuzu söylemek isteriz. Firmamız son derece güvenli bir şekilde dosyalarınızı karıştırmadan, olduğu gibi sizlere teslim edecektir. Hdd kurtarma işlemleri sırasında da herhangi bir dosyanızı karıştırmadan ve sizlerin özeline saygı duyarak işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Hard Disk Donanım Problemleri

Diskinizde donanım problemleri meydana gelebilir. Bu problemlerin tamamen ortadan kaldırılması için de bizlere başvuru yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza su teması bulaşmışsa ve hard diskiniz bu sudan zarar görmüşse hdd kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Diskinizi kurtarmak için temizleme ve onarma işlemi yapacağız. Verilerin kurtarılması içinde fazla ücret ödemeyeceksiniz.

Devamı

Veri kurtarmada ekonomik çözümler

Veri kurtarma hizmeti veren firmanın güvenilirliğinden emin olmadan verilerinizi teslim etmemelisiniz. Her firma sizin beklentilerinize cevap veremez. Gizlilik şartlarına uygun olarak hizmet vermedikleri için sorun yaşamanıza sebep olabilir. İzmir veri kurtarma hizmeti veren firmamız bu konuda oldukça güven sağlamış ve müşteri potansiyelinizi en üst seviyelere çıkararak ilk tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Notebook, flaş disk, bilgisayar, video, cep telefonlarından verilerinizi kurtararak sizlere teslim ediyoruz. (daha&helliip;)

Devamı

Profesyonel Çözümler

Veri kaybı sorunlarınızda güvenilir bir firmadan hizmet alarak verilerinize yeniden kavuşmak için tercihiniz İzmir veri kurtarma firmamız olmalıdır. Sürekli yeniliklere açık modern cihazlarla laboratuar ortamında uzman ekibimiz ile veri kurtarma hizmeti vermekteyiz. Tüm bilgisayar kullanıcılarının yaşadığı veri kaybı aşırı tozlaşmış hard disk, sıvı dökülmesi, kullanıcı hataları, üretim hataları, format atılması, düşme ya da darbeye maruz kalma gibi birçok nedenden dolayı yaşanmaktadır. İzmir veri kurtarma hizmeti ile silinen tüm verilerinizi en güvenli şekilde geri getiriyoruz. Şirketler ve kamular için ayrı bir önem taşıyan veri kaybı iş ve zaman kaybının yanı sıra maddi zararlara da sebep olmaktadır. (daha&helliip;)

Devamı

Veri kaybı için üzülmeyin

İzmir Data kurtarma olarak flaş disk, hard disk, usb flaş bellek, cep telefonu ve fotoğraf makinesi hafıza kartlarınızdaki verilerinizi kurtarmaktayız. Uzman ekibimiz bu konuda oldukça deneyim ve tecrübe sahibidir. Data kaybı genellikle sıvı dökülmesi, format atılması, aşırı tozlanmış hard disk, darbe, düşme, üretim hataları, kullanıcı hataları gibi sebeplerden kaynaklanmaktadır. Bilgisayarlarınızdan garip sesler geldiği zaman ya da ekranda hata mesajı olduğu zaman Datalarınız yani verilerinizi kaybetme riski ile karşı karşıyasınız demektir. İzmir Data kurtarma hizmeti ile silinen verilerinizi geri getirmekteyiz. Şirketler ve kamular için daha büyük önem taşıyan Data kaybı maddi zararlara yol açmaktadır. (daha&helliip;)

Devamı
Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!